D&A Photographers » www.daphoto.pl

About Us

Pięknie opowiedziane historie miłości

Nazywamy się Aleksandra i Dariusz i na co dzień opowiadamy historie miłości, tworząc naturalne zdjęcia ślubne. Stawiamy na styl reporterski glamour.

Pracujemy na terenie całej  Polski oraz za granicą. Jeśli organizujesz wesele w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Gdańsku czy  innym mieście  z chęcią przyjedziemy, ponieważ odległość nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Wierzymy, że fotografia jest niezwykłym sposobem na zatrzymanie najpiękniejszych chwil naszego życia, do których zawsze chcemy wracać.

Dlatego kochamy fotografować ludzi i opowiadać za pomocą fotografii ślubnej historie miłości, na które składają się niezwykłe emocje, czułe gesty, łzy wzruszenia, uśmiechy…

Tak, uważamy że mamy najlepszą pracę pod słońcem.

Możliwość uczestniczenia w Dniu Ślubu rozpoczynającym nowy, fascynujący etap w życiu Pary Młodej i fotografowanie niezwykłych emocji, jakie mu towarzyszą jest dla nas wyróżnieniem, prawdziwą pasją i sposobem na życie, który nadaje mu kolorów, radości i ogromnej satysfakcji.

Fotografujemy Pary Młode, takie jak Wy  –  które szukają fotografa ślubnego, który ma niestandardowe pomysły, zaskakuje świeżym spojrzeniem i artystyczną wizją, tworzy piękne zdjęcia i rozumie, czego oczekujecie od zdjęć ślubnych i ile dla Was znaczą…

Do każdego ślubu podchodzimy indywidualnie i zawsze z taką samą ekscytacją, wkładając całą duszę i serce oraz umiejętności w stworzeniu wyjątkowych i pięknych zdjęć, które zachwycają.

Jesteśmy znani z tego, że mamy wyjątkową zdolność do przekształcania prostych chwil w niezapomniane i kreowania atmosfery, która pozwala czuć się swobodnie przed obiektywem.

To robi wielką różnicę. Masz pewność, że jako Twój fotograf ślubny zadbamy o każdy detal i sprawimy, że sesja ślubna będzie fantastycznym, radosnym doświadczeniem a efektem będą  naturalne, oryginalne i zupełnie wyjątkowe zdjęcia.

Co dalej? Zapoznajcie się z naszą ofertą i naszym portfolio.

 

D&A Photographers 

D&A Photographers © 2020

F a c e b o o k